Аналітики оцінили гру Мудрика, Миколенка та Ярмолюка в матчах АПЛ: які оцінки отримали українці

3956
Михайло Мудрик. Фото: Google
Напередодні, 28 грудня, в англійській Прем'єр-лізі було зіграно три поєдинки, в кожному з яких прийняли участь українські легіонери в АПЛ: Мудрик, Миколенко та Ярмолюк. Сайт sport-express.ua інформує про статистичні здобутки кожного.

Найпомітнішим з-поміж українців у поєдинках 19-го туру АПЛ, що відбулися в середу, був вінгер лондонського Челсі Михайло Мудрик.

Наш співвітчизник відіграв 71 хвилину у грі проти Крістал Пелес (2:1) й окрім забитого голу, назбирав наступну статистику:

• 14 втрат і два відбирання м’яча та оди заблокований удар;

Sofascore оцінив гру Мудрика в 7,5 бала, WhoScored - 7,4.

Від свистка до свистка у грі Евертон - Манчестер Сіті (1:3) провів її на полі український захисник «ірисок» Віталій Миколенко. Але, вечір середи був явно не його.

Низькі 6,5 та 6,3 виставили Миколенку Sofascore та WhoScored відповідно.

• один удар по воротах (неточний).

Найменше ігрового часу напередодні мав півзахисник Брентфорда Єгор Ярмолюк, який був замінений вже у перерві матчу 19-го туру АПЛ проти Вулвергемптона (1:4).