Евертон поступився чинному чемпіону світу: команда Миколенка не втримала переможний рахунок у матчі з Ман Сіті

Аватар Артем Войцеховський Артем Войцеховський
723
Філ Фоден зрівнює рахунок. Фото: Евертон
Ліверпульський Евертон в черговому поєдинку АПЛ програв Манчестер Сіті. Команда, за яку виступає гравець збірної України Віталій Миколенко, мінімально виграла перший тайм, але розгубила свою перевагу після перерви.

Сьогодні, 27 грудня, Евертон, за який виступає Віталій Миколенко, в матчі 19-го туру чемпіонату Англії зустрічався з Манчестер Сіті.

Чинний переможець клубного чемпіонату світу прогнозовано контролював гру, проте першими забили господарі. На 29-й хвилині Гаррісон замкнув простріл Макніла – 1:0.

Відігралися підопічні Хосепа Гвардіоли вже по перерві. Неймовірний удар з дальньої дистанції вдався Фодену. Згодом Альварес вивів «містян» вперед, реалізувавши пенальті, призначений за гру Онана рукою.

На 87-й хвилині Бернарду Сілва зняв останні питання щодо переможця, скориставшися помилкою Пікфорда.

Чемпіонат Англії. 19-й тур.

Евертон – Манчестер Сіті – 1:3.

Голи: Гаррісон, 29 – Фоден, 53, Альварес, 64 (з пенальті), Б.Сілва, 87.

27 грудня. Ліверпуль. Гудісон Парк.

Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі своєї команди та провів на полі всі 90 хвилин. Whoscored оцінив його дії у 6,4 бала.

• Після 17 матчів «іриски» посідають 17-те місце в АПЛ (16 очок). При цьому з них були зняті 10 балів за фінансові порушення.
  • 24-річний Миколенко в цьому сезоні провів 17 ігор у всіх турнірах і забив два голи.
  • Контракт українця з Евертоном розрахований до 30 червня 2026 року.