Прикарпаття потрапило у скандал: ДБР викрило схему фіктивного зарахування гравців на військову службу

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
215
0 голосів
Прикарпаття потрапило у скандал: ДБР викрило схему фіктивного зарахування гравців на військову службу
Затримання підозрюваних. Фото: ДБР
ДБР викрило схему фіктивного зарахування на військову службу до ТЦК родичів очільників міста та футболістів місцевого професійного клубу Івано-Франківська.

Працівники ДБР викрили в Івано-Франківську схему фіктивного зарахування на військову службу до підрозділів охорони Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки родичів керівництва міста. «Недоторканими» стали навіть футболісти місцевого професійного клубу з Прикарпаття.

У ході досудового розслідування Бюро встановило особи деяких керівників складу територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, які налагодили  протиправну схему фіктивного зарахування громадян на військову службу в роти охорони ТЦК та СП.

«Новобранці»  отримували можливість фактично не проходити військову службу, проводячи час на власний розсуд. Деякі з них спокійно брали участь у футбольних матчах у складі футбольного клубу з Прикарпаття. До того ж вони отримували від держави грошове та матеріальне забезпечення рахунком бюджетних коштів.

За результатами розслідування буде вирішуватись питання повідомлення про підозру окремим військовим посадовцям територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.