Новий головний тренер Минаю стартував з поразки: результат першого матчу ігрового дня в УПЛ

267
Желько Любенович. Фото: ФК Минай
У суботу, 25 листопада, Кривбас в гостях здолав Минай (1:0) в рамках матчу 15-го туру чемпіонату України. Героєм матчу став хавбек криворіжців Віктор Блізніченко.

Кривбас переграв Минай (1:0) у 15-му турі УПЛ.

Єдиний гол у матчі забив Віктор Блізніченко на 64-й хвилині матчу. Він розстріляв ворота суперника з меж штрафного майданчика після скидання головою від Олега Кожушка. Цікаво, що Блізніченко з’явився на полі лише на 60-й хвилині.

⚽️ Відео переможного голу Блізніченка дивіться у нашому телеграм-каналі

На 87-й хвилині поєдинку було видалено Юрія Вакулка за друге попередження. При цьому гравець з'явився на полі лише на 75-й хвилині.

Минай – Кривбас – 0:1

Голи: Блізніченко, 64

Видалення: Вакулко, 75

25 листопада. 13:00. Минай. Стадіон «Минай-Арена»