Журналіст розкрив подробиці зірваного трансферу Годі із Вереса в Карпати: агенти хотіли неймовірну суму грошей

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
371
0 голосів
Журналіст розкрив подробиці зірваного трансферу Годі із Вереса в Карпати: агенти хотіли неймовірну суму грошей
Дмитро Годя. Фото: Google
Футбольний журналіст Сергій Болотніков розповів нові деталі історії із зірваним трансфером півзахисника рівненського Вереса Дмитра Годі до львівських Карпат.

Сергій Болотніков розповів цікаві деталі майже детективної історії з трансфером півзахисника рівненського Вереса Дмитра Годі до львівських Карпати, який так і не відбувся через агентів юного таланта.

Журналіст спробував розкласти все по поличкам.

«Я в цій ситуації можу всіх зрозуміти. Мені зрозуміла позиція Карпат, що вони не стали платити агентські, тому що вони і так були готові відвалити пів ляма доларів –  це взагалі якась дика неадекватна ціна як для такого футболіста.

І вони сказали: «Короче, йдіть н###р зі своїми агентськими, розбирайтесь самі».  

Але розібратися не вдалося.

«Агентів я теж можу зрозуміти, тому що, мені здається, вони просто не думали, що від Годі може бути якась велика користь, така велика сума.

Вони просто провтикали цей момент. За моєю інформацією, вони хотіли 10%, тобто майже 50 тисяч доларів», –  сказав Болотніков в ефірі КДК.

  • 18-річний Дмитро Годя є вихованцем рівненського Вереса.
  • За головну команду півзахисник наразі зіграв лише шість хвилин, з’явившись на заміну в поєдинку 13-го туру УПЛ проти луганської Зорі (2:2).