Максимов шокував Пушича: Дніпро-1 з шедевром Лєднєва здобув вольову перемогу над Шахтарем – відео всіх голів

921
Шахтар – Дніпро-1. Фото: Шахтар
У матчі 14-го туру чемпіонату України донецький Шахтар зустрічався з Дніпром-1. Команда Маріно Пушича програла підопічним Юрія Максимова з рахунком 1:3.
  • Дніпряни провели 60-ту гру на виїзді в УПЛ.
  • Шахтар в УПЛ забиває в 41 матчі поспіль.
  • Дніпро-1 не грає внічию дев’ять поєдинків поспіль.
  • Маріно Пушич вперше програв на чолі Шахтаря в рамках УПЛ.

Шахтар вийшов уперед вже на старті поєдинку. На п’ятій хвилині гри на лівому куті воротарського Лєднєв зняв м'яч із ноги Криськіва точно під удар Сікану, який відкрив рахунок у поєдинку.

Проте дніпряни не планували здаватися і на 41-й хвилині зуміли відігратися. Сарапій перед воротарським завершив подачу кутового з лівого флангу від Рубчинського ударом головою.

Початок другого тайму видався шокуючим для донецької команди – з 51-ї по 55-ту хвилину дніпряни двічі відправили м’яч у сітку воріт Різника. Результативні удари на свій рахунок записали Гуцуляк та Лєднєв, який зі штравного відзначився справжнім шедевром.

▶️ Відео голів матчу Шахтар – Дніпро-1 дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Шахтар намагався зрівняти рахунок, але Дніпро-1 довів матч до впевненої перемоги.

УПЛ, 14-й тур

Шахтар – Дніпро-1 ؘ– 1:3

Голи: Сікан, 5, Сарапій, 41, Гуцуляк, 51, Лєднєв, 55

• Сьогоднішній тріумф дозволив дніпрянам набрати 30 очок та очолити турнірну таблицю УПЛ.
  • Шахтар має 24 бали та займає четверту сходинку після 12 поєдинків.
  • У наступному турі донецька команда зіграє з Поліссям. Гра запланована на 24 листопада.
  • Дніпро-1 у наступному поєдинку поміряється силами з Чорноморцем. Зустріч планується 27 листопада.