Полісся вирвало перемогу над Металістом 1925: команда Калитвинцева зробила камбек в кінцівці матчу

281
Артем Козак у матчі з Металістом 1925. Фото: ФК Полісся
Чималий проміжок часу Металіст 1925 мав перевагу в рахунку над Поліссям, але житомиряни змогли оформити камбек та вирвати перемогу над харків'янами.

11 листопада в матчі 14-го туру УПЛ зустрілися Полісся та Металіст 1925. Гра повинна була розпочатися о 15:00, але масштабна повітряна тривога зсунула початок матчу на одну з чвертю годину.

Cтарт поєдинку був за командою Олега Голодюка, яка зусиллями Дмитра Юсова відкрила рахунок на 14-ій хвилині. Переможний для харків'ян результат тримався до середини другого тайму, коли Бені Макуана вирівняв цифри на табло.

Кульмінація матчу сталася у його кінці, коли Василь Грицук у кінці гри з пенальті забив другий гол Полісся та вирвав перемогу для своєї команди.

Футбол. УПЛ. 14-й тур.

Полісся – Металіст 1925 – 2:1

Голи: Макуана 65, Грицук 83 (пенальті) – Юсов 14

• Полісся принаймні до неділі виходить на перше місце у таблиці, маючи у своєму активі 29 очок.
  • Металіст 1925 дана поразка опустила у турнірній таблиці на десяту сходинку завдяки перемозі Ворскли над Оболонню (1:0).
  • 24 листопада команда Юрія Калитвицева прийматиме Шахтар, а харків'яни наступного після цього матчу дня зіграють проти Вереса.