Ворскла перемогла Оболонь у матчі 14-го туру УПЛ: долю поєдинку вирішив гол з пенальті

230
Оболонь в атаці у матчі проти Ворскли. Фото: ФК Оболонь
У суботу, 11 листопада, Ворскла в гостях обіграла Оболонь (1:0) у 14-му турі чемпіонату України. Вирішальний гол з пенальті забив Руслан Степанюк.

Ворскла перемогла Оболонь (1:0) у 14-му турі УПЛ.

Результат матчу, що проходив у рівній боротьбі та без великої кількості гольових моментів, вирішив пенальті на 67-й хвилині.

Ібрагім Кане заробив на собі фол у штрафній площі суперника, а покарання чітко реалізував Руслан Степанюк.

Оболонь – Ворскла – 0:1

Голи: Степанюк, 67 (пен.)

11 листопада. 13:00. Київ. Стадіон «Оболонь-Арена»