Челсі розгромив Тоттенхем після виходу Мудрика: огляд феєричного матчу АПЛ з вилученнями, хет-триком і пенальті

4909
Рахім Стерлінг в грі проти Тоттенхема був нестримним. Фото: Google
В поєдинку 11-го туру англійської Прем'єр-ліги Челсі зробив камбек та вирвав перемогу у надпринциповому дербі проти Тоттенхема (4:1). Михайло Мудрик провів на полі 32 хвилини.

Одне з найпринциповіших та найстаріших дербі Лондона між Тоттенхемом та Челсі повністю виправдало покладені на нього сподівання і стало окрасою всього 11-го туру, який і підсумувало.

Вже в першому таймі глядачі побачили п’ять голів, вилучення та пенальті. Щоправда, три з п’яти голів було скасовано після перегляду ВАР через офсайди та гру рукою.

Щодо легітимних голів, то відзначились спершу шведский півзахисник «шпор» Деян Кулусевскі, удар якого підкорегував у власні ворота Леві Колвілл, а згодом хавбек синіх Коул Палмер.

Англієць чітко виконав пенальті за дуже грубий фол Крістіана Ромеро, за який він отримав пряму червону.

Українець Михайло Мудрик за перепетіями на полі в першому таймі спостерігав з лави для запасних, вийшовши добивати Тоттенхем на 58-й хвилині, коли вже Ієнома Удогі схопив другу жовту і залишив свою команду відбиватися вдев'ятьох.

Тримався Тоттенхем до 75-ї хвилини, коли стрімку атаку в гол трансформував Ніколас Джексон, замкнувши фактично у порожні ворота пас від Рахіма Стерлінга.

І той-таки прудконогий сенегалець Джексон остаточно добив господарів поля оформивши хет-трик вже в доданий до основного час гри.

▶️ Відео всіх голів у поєдинку Тоттенхем – Челсі дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Англія. Прем’єр-ліга

11-й тур

Тоттенхем – Челсі 1:4 (1:1)

Голи: Кулусевскі, 6 – Палмер, 35 пен., Джексон, 75, 90+4, 90+8.

Вилучення: Ромеро, 33, Удогі, 55.

• Дякуючи перемозі над Тоттенхемом, Челсі піднявся одразу на три сходинки догори. Нині команда Маурісіо Почеттіно має в активі 15 очок та посідає десятий щабель в турнірній таблиці АПЛ.
  • Тоттенхем продовжує перебувати на другій позиції. Відставання від Манчестер Сіті складає одне очко.
  • В наступному турі Челсі вдома прийматиме Манчестер Сіті. Поєдинок заплановано на 12 листопада. Початок гри о 18:30.
  • Тоттенхем в 12-му турі вирушить в гості до Вулвергемптона. Поєдинок заплановано на 11 листопада. Початок гри о 14:30.
  • У поточному сезоні Михайло Мудрик провів за Челсі дев'ять поєдинків в усіх турнірах: два голи.
  • Transfermarkt оцінює Мудрика в 45 мільйонів євро.