«Шкода, що багато хто не розуміє його філософії»: Сидорчук прокоментував відставку Луческу

Руслан Мороз Руслан Мороз
163
«Шкода, що багато хто не розуміє його філософії»: Сидорчук прокоментував відставку Луческу
Сергій Сидорчук, фото: Динамо
Колишній капітан Динамо Сергій Сидорчук прокоментував відставку Мірчі Луческу з поста головного тренера київської команди.

Колишній капітан Динамо Сергій Сидорчук прокоментував відставку Мірчі Луческу.

«Вже кілька днів в ступорі від новини, що Мірча Луческу залишив пост головного тренера Динамо. Не уявляю його не в футболі, тому що це його життя. Хто б ще сидів та передивлявся матчі, шукаючи свої помилки. Так, це людина, яка завжди шукає помилки в собі, а не в інших. Багатьом цього дуже не вистачає.

Сидорчук також розповів, як Луческу допоміг йому після початку повномасштабної війни.

Ніколи не забуду, як Містер зустрів мою родину в Бухаресті, коли нам потрібен був прихисток після початку повномасштабного вторгнення.Він з дружиною були дуже добрі до нас, ми бачилися майже щодня, спілкувалися – це було дуже важливо та цінно для нас. Кажуть, в темні часи видно світлих людей. Що стосується Мірчі, саме так і було.

Коли він був лікарні, звичайно, я теж був поруч. Я впевнений, що Містер заслуговував завершити кар’єру в українському футболі на більш мажорній ноті, у статусі чемпіона та з кубком в руках. Але це життя, це футбол. Він знає, що робить та в який час. Шкода, що багато хто не розуміє його філософії та підходу», – написав Сидорчук в інстаграмі.

  • У суботу, 4 листопада, Вестерло Сидорчука в гостях здолав Левен (2:0) у 13-му турі чемпіонату Бельгії. Український хавбек відзначився дебютним голом за свою команду.
  • Луческу може очолити свою колишню команду в Туреччині.