Сидорчук забив дебютний гол за Вестерло: команда українця перемогла і залишила останнє місце

522
Сергій Сидорчук. Фото: ФК Вестерло
У суботу, 4 листопада, Вестерло Сергія Сидорчука в гостях здолав Левен (2:0) у 13-му турі чемпіонату Бельгії. Український хавбек відзначився дебютним голом за свою команду.

Вестерло Сергія Сидорчука переграв Левен (2:0) у 13-му турі першості Бельгії.

Український півзахисник провів на полі 77 хвилин, відзначився забитим голом та отримав «гірчичник».

⚡️ Відео голу Сидорчука дивіться у нашому телеграм-каналі

Вестерло вийшов вперед на 63-й хвилині завдяки голу Ніколаса Мадсена із пенальті.

Через шість хвилин подвоїв перевагу гостів Сидорчук, якому вдався майстерний удар злету після скидання від Артура П’єдфорта у штрафному майданчику суперника.

Левен – Вестерло – 0:2

Голи: Мадсен, 63, Сидорчук, 69

4 листопада. 19:15. Геверле. Стадіон «Ден Дрееф»