Миколенко забив гол за Евертон в АПЛ: український захисник зміг поцілити в ворота з другої спроби

4029
Віталій Миколенко святкує гол у ворота Брайтона. Фото: Getty Images
Український захисник Евертона Віталій Миколенко відзначився голом у домашньому матчі проти Брайтона в рамках 11-го туру чемпіонату Англії. Для футболіста це другий забитий м’яч в АПЛ у кар’єрі.

У суботу, 4 листопада, Віталій Миколенко відзначився голом у ворота Брайтона в 11-у турі АПЛ.

⚽️ Відео голу Миколенка дивіться у нашому телеграм-каналі

Українець з’явився на полі зі старту та відкрив рахунок у матчі на сьомій хвилині зустрічі. Миколенко дістався до м’яча рикошету від суперника та з другої спроби вразив ціль.

Матч завершився нічиєю з рахунком 1:1.

• Для Миколенка цей гол став другим в АПЛ у кар’єрі. Вперше він зміг забити у Прем’єрі-лізі 8 травня 2022 року у матчі Лестер – Евертон (1:2) в рамках 36-го туру АПЛ.
  • Тоді українець також відкрив рахунок у матчі раннім голом на шостій його хвилині. Захиснику вдався красивий удар злету після передачі від партнера.