Голи Довбика і Циганкова принесли Жироні вольову перемогу: Артем віддав вирішальний асист на Віктора

2910
Артем Довбик та Віктор Циганков святкують гол із партнерами. Фото: Getty Images
У суботу, 4 листопада, Жирона українців Віктора Циганкова та Артема Довбика на виїзді перемогла Осасуну (4:2) у рамках 12-го туру чемпіонату Іспанії.

Жирона українців Віктора Циганкова та Артема Довбика здолала Осасуну (4:2) у 12-у турі Ла Ліги.

Довбик провів на полі 85 хвилин та відзначився одним голом та двома асистами. Циганков вийшов на заміну на 70-й хвилині та забив гол.

Гості відкрили рахунок у матчі на 16-й хвилині. В результаті швидкої атаки Довбик зробив простріл вздовж воріт суперника, який вдало завершив Іван Мартін.

На 25-й хвилині Осасуна відповіла голом Анте Будіміра, а на 55-й хвилині він же вивів господарів вперед. Нападник скористався передачею Хоана Мохіка та головою переправив м’яч у сітку.

На 71-й хвилині зрівняв рахунок Довбик, який також ударом головою вразив ціль завдяки подачі Мігеля Гутьєрреса.

Третій гол для Жирони на 80-й хвилині зробила зв'язка Довбик-Циганков. Перший віддав класну передачу у штрафному майданчику, а другий забив гол. Добив суперника на 90-й хвилині гол Алейкса Гарсії. Іспанець замкнув простріл від Порту.

Осасуна – Жирона – 2:4

Голи: Будімір, 25, 55 – Мартін, 16, Довбик, 71, Циганков, 80, Гарсія, 90

4 листопада. 15:00. Памплона. Стадіон «Ель Садар»