Евертону не вистачило голу Миколенка: команда екстренера Шахтаря позбавила Віталія перемоги

718
Віталій Миколенко. Фото: Getty Images
У суботу, 4 листопада, Евертон українця Віталія Миколенка вдома поділив очки із Брайтоном (1:1) у поєдинку 11-го туру чемпіонату Англії. Наш захисник відзначився голом.

Евертон Віталія Миколенка зіграв внічию із Брайтоном (1:1), який очолює ексголовний тренер Шахтаря Роберто Де Дзербі, у матчі 11-го туру АПЛ.

Українець провів на полі усі 90 хвилин та відзначився забитим голом.

⚽️ Відео голу Миколенка дивіться у нашому телеграм-каналі

Миколенко свій м'яч провів на сьомій хвилині, коли отримав круглого у штрафному майданчику суперника після рикошету від захисника, таз другої спроби вразив ціль.

Відігратися гості змогли на 84-й хвилині завдяки автоголу Ешлі Янга, який у намаганні перервати прострільну передачу до штрафного майданчику, зрізав м'яч у власні ворота.

Евертон – Брайтон – 1:1

Голи: Миколенко, 7 – Янг, 84 (аг)

4 листопада. 17:00. Ліверпуль. Стадіон «Гудісон Парк»