Бєсєдін та Макаренко програли у фіналі Кубку Казахстану: трофей виграв інший українець

1615
Артем Бєсєдін. Фото: ФК Ордабаси
Ордабаси, за який виступають Артем Бєсєдін та Євген Макаренко, програв фінальний матч Кубку Казахстану проти Тобола, де виступає Євген Шахов, із рахунком 0:1.

Сьогодні, 4 листопада, Ордабаси зіграв проти Тобола у матчі фіналу Кубку Казахстану. Матч закінчився перемогою команди Шахова із рахунком 1:0.

У стартових складах обох команд на полі з’явилися одразу три наших співвітчизника:

• півзахисник Євген Макаренко – Ордабаси;
  • форвард Артем Бєсєдін – Ордабаси;
  • хавбек Євген Шахов – Тобол.

Перший тайм пройшов у рівні боротьбі та з обмеженою кількістю небезпечних моментів. Розв’язка гри настала на 67-й хвилині поєдинку, коли футболіст Тобола Іслам Чесноков забив гол, який виявився єдиним у цій грі.

Кубок Казахстану, фінал

Ордабаси – Тобол – 0:1

Голи: Іслам Чесноков (67')

• Ордабаси з Макаренком та Бєсєдіним у складі став чемпіоном Казахстану, а Тобол з Шаховим посіли лише восьму сходинку.
  • В минулому році саме Ордабаси став переможцем Кубку, тоді був обігран ексклуб Володимира Мазяра Акжаїк із рахунком 5:4.
  • Макаренко в нинішньому сезоні зіграв 12 матчів в усіх турнірах за казахський клуб, забивши один гол та віддав два асисти. Угода Євгена діє до 31 грудня цього року.
  • Бєсєдін встиг провести за Ордабаси 10 ігор та двічі відзначитись забитим м'ячем. Його контракт розрахований до кінця 2024 року.
  • Шахов зіграв 14 поєдинків та віддав один асист. Угода півзахисника діє до червня 2024-го.