Пушич дебютував в УПЛ перемогою над Динамо: успіх Шахтарю приніс гол Зубкова

2409
Олександр Зубков, фото: Шахтар
Сьогодні, 3 листопада, відбувся матч 13-го туру УПЛ, у якому зустрілися Динамо та Шахтар. Команда Маріно Пушича здобула мінімальну перемогу.

Динамо та Шахтар зустрілися у матчі 13-го туру УПЛ.

На 34-й хвилині зустрічі пошкодження отримав захисник Шахтаря Іраклі Азаров. Замість нього вийшов Ярослав Ракицький.

Рахунок було відкрито у другому таймі. Шахтар вийшов вперед на 53-й хвилині завдяки голу Олександра Зубкова. Гольову передачу зробив Невертон, це його перша результативна дія у Шахтарі.

Цей гол і став вирішальним у матчі, кияни не змогли нічим відповісти. Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич здобув перемогу у своєму дебютному матчі в УПЛ.

УПЛ. 13-й тур.

Динамо – Шахтар – 0:1

Гол: Зубков, 53.

3 листопада. Київ, стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського.

Відео голу Зубкова можна подивитися в нашому телеграм-каналі

• Київський клуб в останніх шести поєдинках в усіх турнірах здобув лише одну перемогу та чотири рази поступився. У минулому турі команда не змогла перемогти Колос (1:1), а перед цим програла вдома Дніпру-1 (0:1).
  • Пушич раніше здобув свою першу перемогу на чолі команди. Шахтар переміг Вікторію та вийшов у півфінал Кубка України.
  • Динамо займає сьоме місце в турнірній таблиці з 16 очками в активі, кияни мають дві гри у запасі. У Шахтаря тепер 24 бали, третє місце та одна гра у запасі.
  • У наступному, 14-му турі, чемпіонату України Динамо зіграє з Кривбасом на виїзді. Гру заплановано на 12 листопада. Шахтар у наступному турі зіграє проти Дніпра-1 також 12 листопада.