Рух та Олександрія розписали нульову нічию: підопічні Ротаня не виграють в УПЛ 10 матчів поспіль

173
Рух - Олександрія. Фото: Рух
У матчі 12 туру чемпіонату України львівський Рух приймав вдома Олександрію. Поєдинок завершився нульовою нічиєю команд.

Сьогодні, 28 жовтня, відбувся матч 12 туру УПЛ. Львівський Рух у домашньому поєдинку мінімально поступилась житомирському Поліссю.

Перший тайм пройшов за рівної боротьби – обидві команди створювали достатньо моментів. Проте відзначитись командам не вдалось.

Друга половина зустрічі пройшла у схожій манері, але як і у першому таймі, Рух та Олександрія не змогли забити бодай гол.

Чемпіонат України. 12 тур

Рух – Олександрія – 0:0

28 жовтня. 18:00. Львів. Стадіон «Львів-Арена»

• Львівський клуб не програє в УПЛ вже чотири матчі поспіль, а команда Ротаня не може виграти вже у десятьох іграх підряд.
  • Нічия залишила Рух на п'ятому місці в турнірній таблиці з 20 очками в активі. У Олександрії наразі 10 балів та 12-е місце.
  • У наступному матчі чемпіонату України Рух зіграє вдома у перенесеній грі п'ятого туру проти Дніпра-1. Гру заплановано на 1 листопада. Початок о 18:00.
  • Олександрія 6 листопада поміряється силами з Дніпром-1 у виїздній грі. Матч розпочнеться о 17:00.