Полісся на виїзді мінімально обіграло Зорю: житомирський клуб продовжує погоню за Кривбасом

275
Зоря - Полісся. Фото: Google
У матчі 12 туру чемпіонату України луганська Зоря приймала у Києві житомирське Полісся. Поєдинок завершився мінімальною перемогою гостей.

Сьогодні, 28 жовтня, відбувся матч 12 туру УПЛ. Луганська Зоря у формально домашньому поєдинку мінімально поступилась житомирському Поліссю.

Перший тайм пройшов за рівної боротьби – обидві команди створювали достатньо моментів. Проте відзначитись вдалось лише житомирянам. Бені Макуана на 16-й хвилині увірався в штрафний майданчик Зорі та переграв голкіпера суперників.

Гол форварда Полісся можете переглянути у нашому телеграм-каналі

Друга половина зустрічі дещо відрізнялась від першої. Полісся активніше ходило в атаку та створювати моменти, проте так і не змогло реалізувати бодай один із них.

Чемпіонат України. 12 тур

Зоря – Полісся – 0:1

Гол: Макуана, 16

28 жовтня. 16:00. Київ. Стадіон «Лівий берег»

• Житомирський клуб не програє в УПЛ вже п'ять матчів поспіль.
  • Поразка залишила Зорю на 13-му місці в турнірній таблиці з дев'ятьма очками в активі. У Полісся наразі 25 балів та друге місце.
  • У наступному турі чемпіонату України Зоря зіграє у виїзному поєдинку проти рівненського Вереса. Гру заплановано на 5 листопада. Початок о 17:00.
  • Полісся 6 листопада поміряється силами з криворізьким Кривбасом у домашній грі. Матч розпочнеться о 15:00.