«Головне – щоб не заважали»: Алієв виявив бажання очолити Динамо

Віктор Глухенький Віктор Глухенький
7565
«Головне – щоб не заважали»: Алієв виявив бажання очолити Динамо
Олександр Алієв. Фото: Google
Колишній півзахисник національної збірної України та київського Динамо Олександр Алієв розповів, що після закінчення війни він планує повернутися у великий футбол.

Олександр Алієв запевнив, що він точно повернеться у великий футбол. Звісно, вже не у якості гравця, а тренера. Принаймні, такі думки у ексдинамівця вже є.

«У мене є тренерська ліцензія категорії А та Б. Скоро мені її доведеться захищати. Звичайно, я хотів би працювати у футбольній сфері. 

Я дуже сильно хочу тренувати, але не дітей, а дорослих, навіть команду з області. Головне – щоб не заважали і в команди та президента були якісь цілі». 

На рахунок того, чи є в планах очолити рідне Динамо, Алієв відповів однозначно.

«Тренувати Динамо? Кожен поважаючий себе тренер хоче тренувати Динамо. Чи справився б я? Ну а чому ні?

В першу чергу потрібен підходящий тренерський штаб, а працювати можна зі всіма. Звичайно, треба десь піднабратись досвіду. Я хочу, щоб швидше закінчилась війна і я став на тренерський шлях», – сказав Алієв журналісту Дмитру Гордону.

  • В структурі київського Динамо Олександр Алієв перебував в період з 2002 по 2013 роки: 132 поєдинки, 30 голів, 27 результативних передач.
  • У біло-синій футболці Алієв чотири рази ставав чемпіоном України, стільки ж разів володарем національного Кубка та тричі Суперкубка України.
  • Окрім Динамо Алієв захищав кольори російських Локомотива з Москви та Анжи, Таразу з Казахстану, Дніпра та запорізького Металургу.
  • У складі національної збірної України Алієв провів 28 поєдинків: шість голів.