«Буде дев’ять, десять тренерів»: Срна попередив фанатів Шахтаря про майбутню кризу команди

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
1820
0 голосів
«Буде дев’ять, десять тренерів»: Срна попередив фанатів Шахтаря про майбутню кризу команди
Дарійо Срна. Фото: ФК Шахтар
За словами Дарійо Срни, в Шахтарі готові перебирати різні варіанти тренерів, аби знайти того, хто показуватиме якісний «шахтарський» футбол.

Директор з футболу та виконуючий обов'язки головного тренера Шахтаря Дарійо Срна поділився думками з приводу того, яким має бути наставник донецької команди.

За словами хорвата, в клубі готові перебирати різні варіанти:

«Я хочу, щоб ви мене правильно зрозуміли: ми мінятимемо тренера доти, поки не знайдемо того, що нам потрібно. Нехай це буде шість, сім, вісім, дев’ять, десять тренерів, але я запевняю вболівальників Шахтаря, що ми знайдемо його».

Срна навіть собі дозволив деяку філософію:

«Кожен клуб має перепади і кожен клуб має чорну смугу. Раніше чи пізніше – вона буде. Через це ми пройдемо й станемо сильнішими».

Шахтарю, за словами Дарійо, потрібен той, хто показуватиме видовищну гру:

«Але вболівальники мають знати одну просту річ: я їм обіцяю, і навіть можу це сказати від імені президента та всього клубу, що Шахтар виграватиме трофеї з красивим, якісним «шахтарським» футболом. Інакше не буде».

Наостанок у інтерв'ю клубній пресслужбі Срна розповів про ставлення до гри з боку президента клубу Ріната Ахметова:

«Я його знаю: він любить програвати з красивим футболом, але він не любить вигравати з некрасивим футболом. І це відмінність нашого президента від решти».

  • Хорват на чолі Шахтаря змінив Патріка ван Леувена, який у 12 матчах на чолі «гірників» з липня по жовтень 2023 року здобув сім перемог, три матчі звів до нічиєї та зазнав двох поразок.
  • Прем'єрний матч Срни як виконуючого обов'язки головного тренера Шахтаря пройде 21 жовтня проти ЛНЗ.