Збірна України розгромила Ліхтенштейн з рахунком 7:0 у відборі Євро-2024: форвард Байєра оформив хет-трик

1227
Кубок чемпіонату Європи з футболу U-17: Фото: УЄФА
У середу, 18 жовтня, збірна України U-17 розгромила Ліхтенштейн (7:0) в другому турі кваліфікації до Євро-2024. Хет-трик на свій рахунок записав форвард Байєра Артем Степанов.

Збірна України U-17 розбила Ліхтенштейн (7:0) в другому турі відбору до Євро-2024.

На п’ятій хвилині матчу рахунок відкрив Артем Степанов, який замкнув прострільну передачу із флангу. На 15-хвилині перевагу синьо-жовтих подвоїв Дмитро Богданов завдяки дальньому влучному удару.

На 21-й хвилині Степанов оформив дубль, вразивши ворота суперника ударом головою після подачі зі штрафного. На 45+2-й хвилині з пенальті відзначився Олександр Драган.

Після перерви синьо-жовті продовжили побиття суперника.

На 57-й хвилині хет-трик оформив Степанов, розстрілявши ворота з меж штрафної площі. На 65-й хвилині прямим ударом зі штрафного вразив ціль Євген Гармаш.

На 69-й хвилині відзначився Артур Ухань який буквально підставив ногу під м’яч перед порожніми воротами після передачі із флангу.

Україна U-17 – Ліхтенштейн U-17 – 7:0

Голи: Степанов, 5, 21, 57, Богданов, 15, Драган 45+2, Гармаш, 65, Ухань, 69

• Україна після двох зіграних матчів має у своєму активі чотири очки та посідає перше місце в групі;
  • Відбір підопічні Володимира Єзерського розпочали із нічиєї проти Фінляндії (2:2);
  • 21 жовтня наша команда зустрінеться із Німеччиною. Ця гра розпочнеться о 13:00 за Києвом.