Збірна України не змогла перемогти на старті відбору Євро-2024: команду Єзерського врятував прикрий автогол

1454
Володимир Єзерський. Фото: УАФ
У неділю, 15 жовтня, збірна України U-17 в гостях зіграла внічию проти Фінляндії (2:2) на старті кваліфікації до Євро-2024. Синьо-жовті врятувалися на останніх хвилинах.

Збірна України U-17 стартувала у кваліфікації до Євро-2024 із нічиєї у матчі проти Фінляндії.

Рахунок у матчі відкрили синьо-жовті. На 67-й хвилині відзначився Назар Бондар, який вдало замкнув фланговий простріл від партнера.

Однак вже за три хвилини господарі відповіли голом капітана Матіаса Сілтанена, який з меж штрафного майданчика ударом у ближній кут прошив нашого голкіпера Олександра Петренка.

Ще за шість хвилин фіни вийшли вперед. Після подачі з кутового на підборі залишився Тойво Меро та класно влучив в кут воріт України.

Врятував підопічних Володимира Єзерського курйозний автогол, який був забитий на 87-й хвилині зустрічі. Його автором став Іларі Кангасніємі, який ударом головою скинув м'яч у напрямку власних воріт у протихід голкіперу.

Фінляндія U-17 – Україна U-17 – 2:2

Голи: Сілтанен, 70, Меро, 76 – Бондар, 67, Кангасніємі (аг), 87

15 жовтня. 13:00. Фінляндія