Мудрик і Почеттіно: тренер Челсі назвав справжню причину заміни українця в перерві матчу з Фулгемом

2855
Михайло Мудрик та Маурісіо Почеттіно. Фото: Getty Images
Головний тренер Челсі Маурісіо Почеттіно пояснив рішення замінити одразу після перерви гостьового матчу проти Фулгема (2:0) в рамках сьомого туру АПЛ свого 22-річного українського вінгера Михайла Мудрика.

Головний тренер Челсі Маурісіо Почеттіно розповів, чому вирішив замінити Михайла Мудрика одразу після перерви матчу проти Фулгема (2:0) у сьомому турі чемпіонату Англії.

«Він почувався добре. На жаль, він в перерві відчув дискомфорт у своєму квадріцепсі стегна, але ми сподіваємося, що це не велика проблема, і він буде готовий до суботи», – сказав Почеттіно у коментарі Sky Sports.

• Зазначимо, що на 18-й хвилині поєдинку проти Фулхема саме Мудрик відкрив рахунок на табло. Цей гол став для нього дебютним за синіх за 24 гри (ще в його активі два асисти);
  • Свій наступний матч в АПЛ Челсі проведе у суботу, 7 жовтня. Команда Почеттіно на виїзді протистоятиме Бернлі.