Дебютний гол Мудрика в АПЛ допоміг Челсі обіграти Фулгем: відома оцінка українського вінгера

1197
Михайло Мудрик. Фото: Google
В поєдинку сьомого туру англійської Прем'єр-ліги Челсі в лондонському дербі здолав Фулгем. Команда Маурісіо Почеттіно здобула другу перемогу поспіл протягом п'яти днів.

Це нарешті сталося! Михайло Мудрик зняв вінець безголів’я зі своєї світлої голівоньки та забив перший гол у футболці лондонського Челсі в АПЛ

• Для першого голу за Челсі Мудрику знадобилося провести на полі загалом 2 тисячі 454 хвилин ігрового часу в офіційних поєдинках в усіх утрнірах (не враховуючи додатковий час).
  • Якщо враховувати виключно матчі в АПЛ, маємо цифру в 1 тисячу 145 хвилин.

Українець на все життя запам’ятає чи може навіть витатуювати собі на тілі 18-ту хвилину гри проти Фулгема, коли він чітко переграв голкіпера «дачників» Бернда Лено. Пінту еля Мудрик має поставити Леві Колвілу, який віддав йому дуже зручну передачу.

▶️ Відео першого голу за Челсі Михайла Мудрика дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Це була перша гольова атака Челсі в матчі. І вже друга, знову трансформувалася в гол – за повний безлад в захисті Фулгем покарав Армандо Броха. Для албанця цей гол теж став дебютним за головну команду «аристократів».

Такий от вечір втрати гольової цноти вийшов на «Крейвен Коттедж».

По перерві нашого співвітчизника на полі замінив Іан Матсен. Певно, Почеттіно не хотів, щоб збуджений Михайло геть розшматував бідолах з Фулгема.

Мудрик став сьомим українським футболістом, якому вдалося забити гол у матчах елітного дивізіону чемпіонату Англії.

До Михайла в АПЛ забивали:

Англія. Прем’єр-ліга

7-й тур

Фулгем – Челсі 0:2 (0:2)

Голи: Мудрик, 18, Броха, 19.

• За 45-ть хвилин гри Мудрик отримав від Sofascore оцінку в 7,3 бала.
  • Після перемоги в дербі над Фулгемом, сині піднялися одразу на чотири сходинки в турнірній таблиці англійської Прем’єр-ліги.
  • Наразі підопічні Маурісіо Почеттіно мають вісім очок після семи ігор, та посідають 11-й щабель.
  • В наступному турі сині на виїзді зіграють проти Бернлі. Поєдинок відбудеться сьомого жовтня. Початок гри о 17:00.
  • На тижні Челсі переграв Брайтон в 1/16 фіналу Кубка ліги (1:0).
  • У поточному сезоні Мудрик провів за Челсі шість поєдинків в усіх турнірах: один гол.