Зінченко, Мудрик, Миколенко, Забарний і Ярмолюк в Кубку ліги: як зіграли команди українських легіонерів

1783
Михайло Мудрик і автор переможного голу Ніколя Джексон. Фото: Twitter
Сьогодні, 27 вересня, відбулися матчі 1/16 фіналу Кубку англійської ліги. У цьому раунді турніру взяли участь п'ять команд з українцями у складах.

У 1/16 фіналу Кубку англійської ліги зіграли п'ять команд з українськими легіонерами.

Михайло Мудрик та Віталій Миколенко вийшли у старті, але були замінені, Ілля Забарний відіграв весь матч, Олександр Зінченко вийшов на заміну, а Єгор Ярмолюк так і не зіграв.

Кубок англійської ліги, 1/16 фіналу.

Челсі – Брайтон – 1:0

Голи: Джексон, 50.

Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі Челсі, проте знов не відзначився результативними діями на полі. Українець відіграв 67 хвилин, після чого Маурісіо Почеттіно замінив його на Рахіма Стерлінга. Мудрик отримав від SofaScore оцінку 7,1.

В поточному сезоні Михайло раніше також зіграв у п'яти поєдинках за Челсі в АПЛ.

Брентфорд – Арсенал – 0:1

Голи: Нелсон, 8.

Олександр Зінченко з'явився на полі на 69-й хвилині матчу. Після появи українця Арсенал втримав перемогу та пройшов до наступного раунду. Оцінка Олександра – 6,4.

Півзахисник Брентфорду Єгор Ярмолюк провів всю гру на лаві запасних.

Астон Вілла – Евертон – 1:2

Голи: Камара, 84 – Гарнер, 15, Калвер-Льюїн, 50.

Захисник Віталій Миколенко вийшов у старті Евертона, але українця замінили вже у перерві. Команда Віталія вигравала у першому таймі з рахунком 1:0. Миколенко отримав оцінку 6,4 від SofaScore за 45 хвилин.

Борнмут – Сток Сіті – 2:0

Голи: Соланке, 51, Ротвелл, 54.

Український центральний захисник Ілля Забарний вийшов у стартовому складі Борнмута та відіграв повний матч. Команда Іллі не пропустила та забила два м'ячі, пройшовши до наступного раунду змагань. Оцінка Забарного – 7,0.