Мудрик забив дебютний гол за Челсі в АПЛ: відео майстерного взяття воріт у виконанні українського вінгера

740
Михайло Мудрик. Фото: Челсі
Вінгер лондонського Челсі та національної команди України Михайло Мудрик відкрив рахунок у матчі сьомого туру чемпіонату Англії проти Фулгема, забивши свій дебютний гол в АПЛ.

Сьогодні, 2 жовтня, Фулгем зустрічається з Челсі у рамках сьомого туру чемпіонату Англії.

На 18-й хвилині рахунок в матчі відкрив український вінгер Михайло Мудрик. Захисник синіх Колвілл виконав точну передачу в карний майданчик, а наш співвітчизник підхопив м’яч та точно пробив між ніг голкіпера суперника.

▶️ Відео дебютного голу Михайла Мудрика за Челсі в АПЛ дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Станом на 38-му хвилину поєдинку Челсі перемагає Фулгем з рахунком 2:0. Другий гол на свій рахунок записав Армандо Броха.

• Нагадаємо, що український вінгер перейшов до Челсі у січні цього року із Шахтаря за 70+30 мільйонів євро.
  • У минулому сезоні Михайло записав на свій рахунок дві результативні передачу за лондонців.
  • У поточному сезоні англійської Прем'єр-ліги Мудрик зіграв у шести поєдинках за Челсі та сьогодні відзначився першою результативною дією.
  • Після шести турів Челсі з п’ятьма очками в активі посідає 14 місце в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги.