«Білорусів взагалі допустили під їхнім прапором»: Гутцайт шокований рішенням УЄФА щодо росії

Віктор Глухенький Віктор Глухенький
570
«Білорусів взагалі допустили під їхнім прапором»: Гутцайт шокований рішенням УЄФА щодо росії
Вадим Гутцайт. Фото: Google
Міністр молоді і спорту України, президент НОК Вадим Гутцайт висловив свою думку щодо резонансного рішення УЄФА про допуск юнацьких команд з росії та РБ до змагань під своєю егідою.

Вадим Гутцайт розповів про протидію рішенню УЄФА з боку України, після рішення організації допустити юнацькі команди з росії до участі в міжнародних змаганнях. 

«Дуже прикро, коли виконавчий комітет УЄФА дозволяє грати хлопцям та дівчатам до 17 років з країн-агресорок. Сім країн підтримали Україну і УАФ звернулася до всіх країн, щоб теж підтримали, і не грали з цими командами (збірними росії U-17) в очних зустрічах. І ми теж не будемо грати.

Білорусів взагалі допустили під їхнім прапором. Дуже багато країн нас підтримують, на жаль, десь тільки словами», – написав з-поміж іншого Гутцайт у Фейсбук.
  • 26 вересня УЄФА прийняв офіційне рішення про повернення на міжнародну арену росіян. Участь у змаганнях зможуть приймати тільки збірні рф U-17.
  • УЄФА офіційно повідомив про позитивно ухвалене рішення щодо повернення збірних росії U-17 до європейських турнірів.
  • За час повномасштабної війни від атак росії постраждало понад 300 спортивних об’єктів в Україні.
  • Одна з найбільший руйнацій сталася в Чернігові: після влучання авіабомби дуже сильно постраждав міський стадіон імені Гагаріна, де проводила свої домашні зустрічі в українській Прем’єр-лізі Десна.