Не тільки Англія та Україна: Латвія та Польща будуть бойкотувати матчі проти російських команд

Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
332
Не тільки Англія та Україна: Латвія та Польща будуть бойкотувати матчі проти російських команд
Уєфа. Фото: Google
Збірні Латвії всіх рівнів не будуть грати проти російських команд, заявила Федерація футболу Латвії. Таке ж рішення прийняв і Польський футбольний союз щодо збірних Польщі.

Вчора, 26 вересня, УЄФА повідомив про ухвалене рішення щодо повернення збірних росії U-17 до європейських турнірів.

Федерація футболу Латвії заявила, що збірні Латвії з футболу всіх рівнів не будуть грати проти російських команд, незалежно від місця проведення таких ігор або форми представництва російських спортсменів, оскільки це суперечить твердій позиції федерації щодо війни, яку росія розпочала в Україні, і ця позиція залишатиметься в силі до завершення бойових дій в Україні.

Президент Польської футбольної спілки Цезарій Кулеша також не погодився з рішенням УЄФА і заявив, що збірні не змагатимуться у разі допущення росіян, оскільки це єдине правильне рішення.

  • Нагадаємо, що аналогічне рішення було прийняте в Англії. Федерація футболу Чехії заявила, що визначиться зі своєю позицією пізніше.
  • УАФ також оголосила, що не братиме участі у змаганнях з російськими командами та закликала асоціації-члени УЄФА бойкотувати матчі з представниками росії.
  • Зазначимо, що після початку повномасштабного вторгнення всі російські національні команди та клуби отримали дискваліфікацію від міжнародних змагань під егідою УЄФА.