Чи чекати відставки Ротаня після ганьби з Чорноморцем: післяматчевий коментар тренера Олександрії

726
Руслан Ротань, фото: Google
Наставник Олександрії Руслан Ротань не був багатослівним після поразки 1:5 від Чорноморця у матчі восьмого туру чемпіонату України.

Чорноморець розгромно переміг Олександрію у матчі восьмого туру УПЛ. Тренер Олександрії Руслан Ротань дав коментар після гри.

«Немає сенсу обговорювати голи. Програє завжди тренер. Поразка повністю на моїй совісті, нема чого тут обговорювати.

Заміни у перерві? Це бажання змінити хід матчу та рахунок», – сказав Ротань після матчу.

Олександрія не перемагає вже шість матчів поспіль в УПЛ. Команда займає десяту позицію у турнірній таблиці із вісьмома очками.

• У наступному турі команда Ротаня 30 вересня поміряється силами з Динамо на виїзді.
  • Чорноморець в минулому турі перервав серію із двох поразок в УПЛ, а сьогодні здобув другу перемогу поспіль. Одеська команда піднялася на друге місце у турнірній таблиці, набравши 15 очок.