«Цей досвід болючий, але важливий»: Трубін оцінив свою першу гру з Бенфікою у ЛЧ

257
Анатолій Трубін, фото: Google
Український воротар Бенфіки Анатолій Трубін прокоментував свою гру у матчі першого туру Ліги чемпіонів проти Зальцбурга (0:2).

Анатолій Трубін прокоментував вчорашню гру проти Зальцбурга.

«Не той результат і не той перформанс, на який всі чекали. Цей досвід болючий, але важливий. Надалі головне завдання – продовжувати працювати і ставати кращим. Дякую за підтримку», – написав Анатолій на своїй сторінці в інстаграмі.

Раніше головний тренер Бенфіки Рогер Шмідт оцінив виступ свого 22-річногого голкіпера у домашньому матчі проти Зальцбурга.

• На другій хвилині матчу Анатолій порушив правила у власному штрафному майданчику та отримав жовту картку, також у ворота Бенфіки був призначений пенальті. Форвард суперника не реалізував удар. Проте на 15-й хвилині Трубін пропустив із другого пенальті у матчі. На 51-й хвилині українцю забили ще один гол з гри.
  • Гра проти Зальцбурга стала другою для воротаря у складі португальської команди. Він вже пропустив три голи.
  • У наступному турі Ліги чемпіонів Бенфіка на виїзді зіграє проти Інтера. Поєдинок відбудеться 3 жовтня. 29 вересня команда Трубіна зіграє з Порту в чемпіонаті.