Головний тренер Бенфіки відреагував на провальну гру Трубіна: українець почув оцінку виступу у Лізі чемпіонів

365
Анатолій Трубін. Фото: ФК Бенфіка
Головний тренер Бенфіки Рогер Шмідт оцінив виступ свого 22-річногого українського голкіпера Анатолія Трубіна у домашньому матчі проти Зальцбурга (0:2) в рамках першого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Головний тренер Бенфіки Рогер Шмідт висловився щодо гри Анатолія Трубіна у матчі проти Зальцбурга (0:2) в Лізі чемпіонів.

«Для нього це була непроста гра, але це Бенфіка, і він її частина. Цей поєдинок також показав, що він може зосередитися на найважливішому, а саме на футболі», – наводить слова спеціаліста O Jogo.

• На другій хвилині матчу Трубін порушив правила у власному штрафному майданчику, через що отримав жовту картку, а також у ворота Бенфіки був призначений пенальті. На щастя, форвард суперника не реалізував удар, пробивши вище цілі;
  • На 15-й хвилині Трубін вже пропустив із другого пенальті у матчі. На 51-й хвилині українцю забили ще один гол з гри;
  • Статистичні портали визнали воротаря одним із найгірших гравців поєдинку
  • Свій наступний матч в ЛЧ «орли» проведуть 3 жовтня на виїзді проти Інтера;
  • Гра проти Зальцбурга стала другою для Трубіна у складі португальського гранда. Сумарно він вже пропустив три голи.