Олександрія перемогла Лівий Берег та очолила УПЛ: відео голів підопічних Ротаня

297
Олександрія – Лівий Берег. Фото: УПЛ
Відбувся поєдинок в рамках сьомого туру чемпіонату України, в якому Олександрія у домашньому поєдинку обіграла Лівий Берег з рахунком 2:0.

Сьогодні, 21 вересня, відбувся матч сьомого туру чемпіонату України. Олександрія у домашньому поєдинку обіграла Лівий Берег.

У першому таймі підопічні Руслана Ротаня створили декілька моментів, проте так і не змогли відкрити рахунок.

Зазначимо, що кияни з 44-ї хвилини грали у меншості після вилучення Сухоручка.

На початку другої половини зустрічі Олександрія скористалася перевагою та вийшла вперед – забив Кампос.

Через 14 хвилин Шабанов подвоїв перевагу господарів, забивши ударом головою після кутового.

⚽️ГОЛИ МАТЧУ ОЛЕКСАНДРІЯ – ЛІВИЙ БЕРЕГ⚽️

Чемпіонат України. Сьомий тур

Олександрія – Лівий Берег – 2:0

Голи: Кампос, 53, Шабанов, 67

21 вересня. 15:30. Олександрія. Стадіон «Ніка»

• У наступному матчі УПЛ Олександрія на виїзді зіграє проти криворізького Кривбасу. Гру заплановано на 28 вересня. Початок о 13:00.
  • Лівий Берег наступного дня у домашньому поєдинку прийматиме київське Динамо. Початок матчу заплановано на 18:00.
  • За підсумками семи зіграних турів Олександрія наразі перебуває на першій позиції з 16-ма очками. Лівий Берег – на 11-му місці з шістьма балами.