Гармаш дебютував за Осієк в офіційному матчі: команду українців знищив колишній форвард Ювентуса

556
Денис Гармаш. Фото: Осієк
Український півзахисник Денис Гармаш дебютував у складі Осієка, а його команда зазнала поразки від Рієки з рахунком 1:2 у восьмому турі чемпіонату Хорватії.

Учора, 16 вересня, Осієк, за який виступає колишній півзахисник Динамо Денис Гармаш, поступився Рієці (1:2) в дербі, що проходило в рамках чемпіонату Хорватії.

Долю матчу вдалося вирішити колишньому вінгеру Ювентуса Марко П'яци, який оформив дубль у складі Рієки та яким, за чутками, цікавилася команда Мірчі Луческу.

Осієк зумів відіграти один гол лише на 85-й хвилині гри, коли забив Петар Пушич.

Український півзахисник Денис Гармаш з'явився на полі на 60-й хвилині гри та вже через сім хвилин зумів «відзначитися»  жовтою карткою.

Олександр Драмбаєв, так само як і Гармаш, вийшов на 60-й хвилині та результативними діями не відзначився.

Чемпіонат Хорватії. Восьмий тур

Рієка – Осієк – 2:1 (0:0)

Голи: П'яца, 37, 55 – Пушич, 85

• Осієк не виграє вже три матчі поспіль.
  • Наразі команда Гармаша та Драмбаєва посідає четверту сходинку, маючи 11 очок в активі.
  • 22 вересня Осієк прийматиме Вараждин в рамках дев'ятого туру чемпіонату Хорватії.