Лівий Берег здобув вольову перемогу над Вересом: деталі поєдинку з незабитим пенальті та двома скасованими голами

308
3 голоси
Верес – Лівий Берег. Фото: УПЛ
Відбувся поєдинок в рамках п'ятого туру чемпіонату України, в якому рівненський Верес у домашньому поєдинку приймав київський Лівий Берег.

Сьогодні, 1 вересня, відбувся матч п'ятого туру чемпіонату України. Верес у домашньому поєдинку зіграв внічию з Лівим Берегом.

Поєдинок розпочався з доволі швидкого скасування голу Владислава Шарая через офсайд.

Однак вже через сім хвилин Руслан Степанюк відзначився забитим м'ячем, який цього разу арбітр зарахував.

На 24-й хвилині Верес знову забив. Однак і цього разу суддя скасував гол Миколи Гайдучика через гру рукою.

Через 10 хвилин Микола Гайдучик мав змогу забити, проте не зумів реалізувати пенальті.

У другій половині зустрічі Лівий Берег вирівняв гру і тричі шокував впродовж тайму рівнян.

⚽️ГОЛИ МАТЧУ ВЕРЕС – ЛІВИЙ БЕРЕГ⚽️

Чемпіонат України. П'ятий тур

Верес – Лівий Берег – 1:3

Голи: Степанюк, 15 – Приходько, 66, Галас, 82, Дедух, 86 (пенальті)

1 вересня. 13:00. Рівне. Стадіон «Авангард»

• У наступному матчі УПЛ Верес завітає в гості до житомирського Полісся. Гру заплановано на 15 вересня. Старт гри о 18:00.
  • Лівий Берег у наступному турі вдома зіграє з криворізьким Кривбасом. Матч відбудеться 15 вересня о 15:30.
  • За підсумками п'яти зіграних турів Верес наразі перебуває на 12-й позиції з чотирма очками. Лівий Берег – на 10-му місці зі шістьма балами.