Дженоа втратила перемогу над Наполі після виходу Малиновського: відома оцінка та статистика Руслана

1277
Руслан Малиновський. Фото: Дженоа
У матчі четвертого туру чемпіонату Італії Дженоа Руслана Малиновського приймала в себе вдома переможця минулого розіграшу турніру Наполі. Поєдинок закінчився з рахунком 2:2.

Руслан Малиновський залишився на лаві запасних та чекав свого шансу.

Дженоа відкрила рахунок ще в першому таймі – на 40-й хвилині Koнi Де Вінтер скинув м'яч на партнера, яким виявився Маттія Бані і той забив перший гол у зустрічі.

Команда Малиновського закріпила перевагу у другій половині гри – 56-й хвилині Матео Ретегі ударом із близької відстані не залишив шансів голкіперу.

На 75-й хвилині на полі з’явився Руслан Малиновський і майже відразу Наполі відіграв один гол. Каюсте віддав м'яч під удар партнеру по команді, яким виявився Джакомо Распадорі і той з межі штрафного майданчика пробив у ліву дев'ятку.

А на 85-й хвилині Маттео Політано забив за гостей і приніс минулорічним чемпіонам нічию.