Трубін дебютував за Бенфіку з перемоги: відео першого пропущеного м’яча воротаря збірної України в Португалії

1251
Анатолій Трубін. Фото: Бенфіка
Учора, 16 вересня, Бенфіка на виїзді перемогла Візелу з рахунком 2:1. Цей поєдинок став дебютним за «орлів» для колишнього голкіпера донецького Шахтаря Анатолія Трубіна.

Анатолій Трубін у суботу, 16 вересня, дебютував у складі Бенфіки. Український голкіпер вийшов на поле у стартовому складі португальської першості проти Візели  (2:1).

Відзначимо, що ще один українець Орест Лебеденко, який заявлений за Візелу, участь в матчі не брав.

Рахунок у поєдинку відкрив Петар Муса на девятій хвилині гри, а за 30 хвилин колишній вінгер мадридського Реала та Манчестер Юнайтед Анхель Ді Марія подвоїв перевагу гостей.

На 70-й господарі отримали право на пенальті і скоротили відставання. Саму реалізував 11-метровий. Це перший пропущений Трубіном гол за Бенфіку.

▶️ Відео голів матчу Візела – Бенфіка дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Чемпіонат Португалії. 5-й тур. 16 вересня

Візела – Бенфіка – 1:2

Голи: Саму, 70 (пен.) – Муса, 9, Ді Марія, 39

• Наразі Бенфіка посідає друге місце у таблиці чемпіонату Португалії. У команди 12 очок після п’яти турів. Лідер Порту має 13 пунктів.
  • Візела знаходиться на 13-й позиції з чотирма очками.
  • У наступному турі команда Трубіна зіграє проти Портімоненси. Гра запланована на 24 вересня.