Нічия в Олександрії: команда Ротаня та Минай продовжили свої безвиграшні серії

234
Олександрія. Фото: Google
У матчі сьомого туру чемпіонату України ужгородський Минай завітав в гості до Олександрії. Поєдинок завершився нічиєї з рахунком 1:1.

Сьогодні, 16 вересня, відбувся черговий матч сьомого туру УПЛ. Олександрія та Минай розписали нічию з рахунком 1:1.

У першому таймі глядачі не побачили забитих м'ячів. Втім, друга половина зустрічі подарувала вболівальникам одразу два голи.

19-річний нападник ужгородців Єгор Гунічев відкрив рахунок у зустрічі на 61-й хвилині, проте Олександрія через 12 хвилин заробила пенальті, який зумів реалізувати Артем Кулаковський.

Більше голів команди не забивали, тому дві одиниці так і залишились на табло.

Олександрія – Минай – 1:1

Голи: Кулаковський, 73 (пенальті) – Гунічев, 61

16 вересня. 19:00. Олександрія. Стадіон «Ніка»

• Олександрія вже п'ятий матч поспіль не знає смаку перемог в УПЛ, а ужгородська команда не перемагає аж сім ігор.
  • Нічия дозволила Олександрії залишитись на дев'ятій позиції у турнірній таблиці із вісьмома очками. У Миная наразі три бали й останнє місце в чемпіонаті України.
  • У наступному турі УПЛ Олександрія зіграє у домашньому поєдинку проти Чорноморця. Гру заплановано на 22 вересня.
  • Минай наступного дня, а саме 23 вересня поміряється силами на виїзді з Поліссям.