Шахтар здобув мінімальну перемогу, граючи у більшості: Оболонь поступилася в третьому матчі поспіль

1073
У матчі сьомого туру чемпіонату України Оболонь зіграла на виїзді проти Шахтаря. Поєдинок завершився перемогою господарів поля з рахунком 1:0.

Сьогодні, 16 вересня, відбувся матч сьомого туру УПЛ. Оболонь поступилась Шахтарю.

У першому таймі глядачі не побачили забитих м'ячів. На 33-й хвилині гравець Оболоні Артем Вовкун отримав другу жовту картку та залишив команду у меншості.

У другому таймі Шахтар зміг здолати захист суперника, проте лише на 77-й хвилині. Відзначився Єгор Назарина. Він і приніс команді перемогу.

Шахтар – Оболонь – 1:0

Голи: Єгор Назарина, 77.

17:00. Львів. Стадіон «Арена-Львів».

• Оболонь втретє поспіль програла в УПЛ, а Шахтар подовжив свою безпрограшну серію у новому сезоні.
  • Перемога дозволила Шахтарю набрати у турнірній таблиці 17 балів. Команда продовжує займати перше місце. У Оболоні наразі також п'ять балів та 11 місце.
  • У наступному турі чемпіонату України Шахтар зіграє у виїзному поєдинку проти Руха. Гру заплановано на 23 вересня. Полісся 22 вересня поміряється силами з Вересом у домашній грі.