Полісся після перемоги над Шахтарем не зуміло переграти Інгулець: відео голів матчу

196
Полісся – Інгулець. Фото: УПЛ
Відбувся поєдинок в рамках третього туру чемпіонату України, в якому житомирське Полісся у домашньому поєдинку приймало Інгулець із смт. Петрове.

Сьогодні, 17 серпня, відбувся матч третього туру чемпіонату України. Полісся у домашньому поєдинку не зуміло переграти Інгулець.

Господарі поля створювали більше моментів, однак першими забили саме гості – на 41-й хвилині відзначився Вільвальд.

Проте вже через шість хвилин житомирський клуб зумів зрівняти рахунок у зустрічі. Назаренко успішно реалізував вихід сам на сам.

Більше голів команди не забивали. 1:1 – Полісся сенсаційно втрачає очки після перемоги над Шахтарем у минулому турі.

ДИВИТИСЯ ГОЛИ МАТЧУ

Чемпіонат України. Третій тур

Полісся – Інгулець – 1:1

Голи: Назаренко, 45+2 – Вільвальд, 41

17 серпня. 15:30. Житомир. Центральний стадіон

• У наступному матчі УПЛ Полісся вдома прийматиме київську Оболонь. Гру заплановано на 25 серпня. Початок о 13:00.
  • Інгулець того ж дня зіграє у гостьовому поєдинку проти криворізького Кривбасу. Початок матчу заплановано на 18:00.
  • За підсумками трьох зіграних турів Полісся наразі перебуває на п'ятій позиції з чотирма очками, хоч і має гру в запасі. Інгулець – на 13-му місці з двома балами.