Кривенцов розпочав з поразки від колишнього клубу: Зоря мінімально поступилась Металісту 1925

635
Металіст 1925 - Зоря. Фото: Google
У матчі сьомого туру чемпіонату України луганська Зоря завітала в гості до харківського Металіста 1925. Поєдинок завершився перемогою номінальних господарей поля з рахунком 2:1.

Сьогодні, 15 вересня, відбувся матч сьомого туру УПЛ. Луганська Зоря у дебютному поєдинку для Валерія Кривенцова поступилась харківському Металісту 1925, який раніше очолював тренер луганців.

У першому таймі глядачі побачили аж три забиті м'ячі – гравець господарів Владислав Дмитренко відкрив рахунок у матчі вже на шостій хвилині, реалізувавши свій момент після передачі Ігоря Курила. 1:0.

На 17-й хвилині гри Герреро зумів зрівняти рахунок у поєдинку, гольовою передачею відзначився Вікентій Волошин. 1:1.

Проте на 28-й хвилині Андрій Борячук зумів вивести господарів знову вперед, реалізувавши пенальті. 2:1.

Голи матчу ви можете подивитися в нашому телеграм-каналі

У другому таймі команди голів не забивали.

Металіст 1925 – Зоря – 2:1

Голи: Дмитренко, 6, Борячук, 28 (пен) – Герреро, 17

15 вересня. 18:30. Київ. Стадіон «Лівий Берег»

• Для харківського клубу це перший матч без поразки проти Зорі, а луганці не перемагають уже три гри поспіль в УПЛ.
  • Перемога дозволила Металісту вийти на п'яте місце у турнірній таблиці з 10 очками. У Зорі наразі п'ять балів та 12-е місце.
  • У наступному турі чемпіонату України Зоря зіграє у домашньому поєдинку проти Дніпра-1. Гру заплановано на 24 вересня.
  • Металіст 1925 того ж дня вдома поміряється силами із Колосом.