Шахтар розгромив Ворсклу, Оболонь і Колос зіграли внічию: відео неймовірних голів Матвієнка і Черненка

223
Оболонь – Колос. Фото: УПЛ
Відбулися поєдинки в рамках першого туру чемпіонату України, в яких Ворскла та Оболонь у домашніх поєдинках приймали Шахтар та Колос відповідно.

Сьогодні, 4 серпня, о 15:30 стартували ще два поєдинки першого туру Української Прем'єр-ліги.

ВІДЕО ГОЛІВ В ОБОХ МАТЧАХ МОЖЕТЕ ПЕРЕГЛЯНУТИ У НАШОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ

В одному із поєдинків київська Оболонь приймала у домашньому поєдинку ковалівський Колос.

Перший тайм гри пройшов без голів, а ось друга половина зустрічі подарувала фанатам одразу чотири забиті м'ячі.

Майже одразу по перерві Цуріков вивів Колос вперед, проте через 11 хвилин Черненко красивим ударом зрівняв рахунок.

Всередині другого тайму Слободян забив другий гол у ворота ковалівців. Однак Колос зумів вирвати нічию завдяки голу наприкінці гри – дубль оформив Цуріков.

Чемпіонат України. Перший тур

Оболонь – Колос – 2:2

Голи: Черненко, 59, Слободян, 67 – Цуріков, 48, 87

4 серпня. 15:30. Київ. Стадіон «Оболонь-Арена»

• У наступному матчі УПЛ Колос вдома прийматиме Інгулець. Гру заплановано на 11 серпня. Початок о 18:00.
  • Оболонь наступного дня о 13:00 у домашній грі зіграє проти Руху.

У паралельному поєдинку полтавська Ворскла вдома приймала донецький Шахтар.

Полтавці не зуміли нав'язати боротьбу чинному чемпіону України, пропустивши п'ять голів.

5:0 – впевнена перемога донецької команди у першому турі УПЛ.

Ворскла – Шахтар – 0:5

Голи: Матвієнко, 8, 68, Зубков, 31, Судаков, 67 (пенальті), Сікан, 88

4 серпня. 15:30. Полтава. Стадіон «Ворскла»

• У наступному турі УПЛ Шахтар вдома зіграє проти Полісся. Гра відбудеться 11 серпня о 18:00.
  • Ворскла 9 серпня завітає в гості до Лівого Берега. Старт матчу заплановано на 15:30.