«Не вистачило одного гола»: Ребров поділився враженнями після матчу з Італією

2168
Сергій Ребров. Фото: УАФ
Сергій Ребров прокоментував поразку від Італії (1:2) у відборі до чемпіонату Європи 2024 року. Головний тренер збірної України впевнений, що команда має шанси на вихід з групи.

Сергій Ребров поділився враженнями щодо гри збірної України в матчі з Італією (1:2):

«Італійці не здивували, вони з першої хвилини намагалися грати дуже інтенсивно. Швидкий гол їм допоміг. Суперник створював моменти, але я вдячний хлопцям, що вони повернулися у гру – ми забили м’яч. У другому таймі ми мали ще декілька моментів, щоб зрівняти рахунок.

Я подякував хлопцям. Дуже важко грати через два дні після дуже важкого матчу проти Англії. Італія грала дуже інтенсивно, ми деколи не встигали за таким ритмом. Не вистачило одного гола. Дуже складно грати через два дні. Ми намагалися більше пресингувати суперника, але я бачив по хлопцях, що їм дуже складно».

Головний тренер збірної України не втрачає надій щодо виходу із групи:

«Шанси є навіть тоді, коли їх немає. Ми потрапили в дуже складну групу. Матчі з Італією та Англією були ключовими. Якщо дивитися на турнірне становище, то ми маємо шанси. Ми дуже серйозно готуватимемося до двох наступних матчів. Я впевнений, що в нас є шанси на вихід з групи», – заявив Ребров на післяматчевій прес-конференції.

• Як і раніше лідером групи С є збірна Англії, в якої в активі є 13 очок.
  • Далі розташувалися команди, у яких по сім балів, а саме Італія, Україна та Північна Македонія.
  • У жовтні підопічні Сергія Реброва зустрінуться з Північною Македонією (14.10) та Мальтою (17.10).
  • Домашній матч з італійцями збірна України проведе 20 листопада.
  • Сергій Ребров зазнав своєї першої поразки на чолі збірної України – до цього було дві перемоги та дві нічиї.