Визначився другий півфіналіст Євро-2024: хто посперечається з іспанцями за вихід у фінал турніру

Аватар Артем Войцеховський Артем Войцеховський
638
Кріштіану Роналду проти Тео Ернандеса. Фото: УЄФА
Збірна Франції взяла реванш у команди Португалії за поразку в фіналі домашнього чемпіонату Європи 2016 року. Тоді «європейські бразильці» заволоділи трофеєм завдяки голу Едера у додатковий час.

Сьогодні, 5 липня, в Гамбурзі відбувся другий чвертьфінал континентальної першості, в якому зустрічалися фіналісти Євро-2016. Цього разу Португалія і Франція сперечалися за вихід у півфінал, де на переможця вже чекала Іспанія, яка перемогла Німеччину

Усі голи Євро-2024 можна переглянути тут

Суперники мали достатньо моментів, щоб вирішити долю матчу в основний час, але уникнути овертайму їм не вдалося. Щоправда, і там голів глядачі не побачили.

У серії пенальті краще з нервами впоралися французи. Єдиний промах в пасиві Жоау Феліша.

Чемпіонат Європи. 1/4 фіналу

Португалія – Франція – 0:0 (пен. – 3:5)

5 липня. Гамбург. «Volksparkstadion».

• Франція вп’яте дісталася півфіналу Євро.
  • Півфінальне протистояння між Іспанією і Францією відбудеться у вівторок, 9 липня, і розпочнеться о 22:00.
  • У другому півфіналі зустрінуться переможці пар Англія – Швейцарія і Нідерланди – Туреччина.