Визначився перший півфіналіст Євро-2024: чи вдалося іспанцям позбутися прокляття матчів з господарями турніру

Аватар Артем Войцеховський Артем Войцеховський
320
Гол Дані Ольмо. Фото: УЄФА
У першому чвертьфінальному поєдинку чемпіонату Європи зустрілися збірні Німеччини та Іспанії, яка жодного разу в своїй історії не перемагала господарів крупних турнірів.

Сьогодні в Штутгарті відбувся перший чвертьфінал Євро-2024. Інтриги протистоянню Німеччини та Іспанії додавав той факт, що «Червона Фурія» жодного разу не перемагала господарів масштабних змагань, хоча таких спроб у неї було аж дев’ять.

• ЧС-2018. росія – 1:1 (3:4)

Перший тайм вийшов доволі нудним і запам’ятався хіба що ушкодженням Педрі, якого вже на четвертій хвилині виключив з гри Кроос.

Травмованого гравця Барселони замінив Ольмо, який не просто став одним з найактивніших на полі, але й відкрив рахунок, замкнувши простріл Ямала на початку другого тайму.

Відео всіх голів Євро-2024 можна подивитися тут

Німці відігралися на 89-й хвилині. Після навісу з флангу і скидки від Кімміха Вірц влучно пробив злету.

У додатковий час Бундестім мала розраховувати на пенальті, але англієць Ентоні Тейлор проігнорував руку Кукурельї, яка заблокувала удар Мусіали в площину воріт.

Коли здавалося, що серії 11-метрових не уникнути, іспанці забили вдруге – Меріно головою замкнув навіс Ольмо.

Чемпіонат Європи. 1/4 фіналу

Іспанія – Німеччина – 2:1 (після д.ч.)

Голи: Ольмо, 51, Меріно, 119 – Вірц, 89.

5 липня. Штутгарт. «MHPArena».

• Іспанія вдруге поспіль і вшосте в історії зіграє у півфіналі Євро.
  • Суперник збірної Іспанії визначиться в протистоянні Португалії та Франції, яке розпочнеться сьогодні о 22:00.