Словаччина зупинилася за крок від перемоги над Англією: команду Саутгейта врятував удар Беллінгема через себе

576
Шранц відкриває рахунок. Фото: УЄФА
Англія уникнула вильоту з Євро-2024 завдяки неймовірному голу Беллінгема в компенсований час другого тайму. В овертаймі Кейн приніс перемогу своїй команді.

Сьогодні, 30 червня, відбувся третій поєдинок 1/8 фіналу плей-оф чемпіонату Європи. Збірна Словаччини зустрічалася із фіналістом попереднього Євро – англійцями.

Перший тайм був небагатим на моменти, як це зазвичай і буває в матчах Англії під керівництвом Гарета Саутгейта.

Проте на 25-й хвилині Іван Шранц відкрив рахунок у зустрічі, реалізувавши перший момент словаків біля воріт «трьох левів».

⚽️ Голи можете переглянути у нашому телеграм-каналі

Одразу по перерві англійців кинулися відіграватися. Вже за п'ять хвилин після старту другого тайму Філ Фоден вразив ворота словаків, однак гол було скасовано через офсайд.

У компенсований час другого тайму Беллінгем ударом через себе перевів гру в овертайм, де Кейн приніс перемогу команді Саутгейта.

Євро-2024. Плей-оф, 1/8 фіналу

Англія – Словаччина – 2:1

Голи: Беллінгем, 90+4, Кейн, 91 – Шранц, 25.

30 червня. 19:00. Гельзенкірхен, Німеччина. Стадіон «Фельтінс Арена».

Зазначимо, що в чвертьфіналі Євро-2024 збірна Англії зіграє проти Швейцарії, яка обіграла (2:0) чинних чемпіонів Євро – Італію.