На третьому Євро поспіль чинний чемпіон вилетів у 1/8 фіналу: відео голів матчу Швейцарія – Італія

1204
Відбувся поєдинок 1/8 фіналу плей-оф чемпіонату Європи між національними збірними Швейцарії та Італії – швейцарці здобули впевнену перемогу із рахунком 2:0.

Сьогодні, 29 червня, відбувся перший поєдинок 1/8 фіналу плей-оф чемпіонату Європи. Збірна Швейцарії зустрічалася із чинним переможцем Євро – італійцями.

Уже з перших хвилин швейцарці створювали більше моментів, не даючи Італії взяти м'яч під контроль.

На 37-й Фройлер зумів відкрити рахунок у зустрічі, реалізувавши атаку Швейцарії, яка складалася із 31 передачі.

⚽️ Перший гол швейцарців

Одразу по перерві Варгас подвоїв перевагу швейцарської збірної, відзначившись красивим дальнім ударом на 27-й секунді тайму.

⚽️ Другий гол швейцарців

Італійці, які виграли Євро-2020, вилетіли вже на стадії 1/8 фіналу, продовживши сумну тенденцію чемпіонів. Іспанія (2016) та Португалія (2020) також не зуміли вийти до чвертьфіналу змагань після перемоги на минулому турнірі.

Євро-2024. Плей-оф, 1/8 фіналу

Швейцарія – Італія – 2:0

Голи: Фройлер, 37, Варгас, 46

29 червня. 19:00. Берлін, Німеччина. Стадіон «Олімпіаштадіон».

Зазначимо, що в чвертьфіналі Євро-2024 збірна Швейцарія зіграє проти переможця зустрічі Англія – Словаччина.