Тимощук, екстренер Металіста, колишні гравці Динамо та Дніпра: хто зіграв у матчі пам’яті Цимбаларя в Москві

3169
Ілля Цимбалар. Фото: Google
У суботу, 9 вересня, команда легенд московського Спартака обіграла збірну світу з рахунком 2:1 у матчі пам’яті ексгравця одеського Чорноморця Іллі Цимбаларя.

Вчора, 9 вересня, у Москві на стадіоні «Відкриття Арена» відбувся матч між легендами Спартака та збірною світу. Футболісти вшанували пам'ять колишнього півзахисника червоно-білих Іллі Цимбаларя.

На четвертій хвилині зустрічі гол у ворота збірної світу провів Андрій Єщенко. На 18-й хвилині у складі Спартака відзначився Роман Павлюченко. Збірна світу скоротила рахунок на 78-й хвилині завдяки голу Максима Ромащенка.

Легенди Спартака грали під керівництвом тренерів Олега Романцева, Ріната Дасаєва та Станіслава Черчесова, а збірну світу (складену переважно з колишніх гравців низки клубів чемпіонату Росії) тренували Юрій Сьомін і екснаставник червоно-білих Массімо Каррера.

Відзначимо, що росіяни знову зганьбилися, бо із заявлених зірок (Морьєнтеса, Адебайора та інших) ніхто не приїхав, а брали участь тільки місцеві гравці плюс зрадник України Тимощук. Із гостей матчу можна відзначити лише Карреру.

Нагадаємо, що цілий ряд особистостей, які приймали участь у цьому матчі, свого часу грали або тренували в Україні.

• Андрій Єщенко з 2006 по 2011 рік належав Динамо.
  • Сергій Корніленко у 2004 році перейшов до київського гранда, але виступав з 2005 по 2008 у складі Дніпра.
  • Георгій Пєєв провів у Динамо шість років (2000-2006), а потім грав ще й за Дніпро.
  • Періца Огнєнович з 2003 по 2004 рік був на контракті у столичному гранді, а цього року виконував обов’язки головного тренера у Металісті.
  • Юрій Сьомін двічі очолював Динамо (2008-2009 та 2010-2012)
  • Анатолій Тимощук виступав за луцьку Волинь та донецький Шахтар.

Організовував матч молодший син ексфутболіста Олег, який втік з України.  Старший син і дружина покійного півзахисника виступили категорично проти такої події. А саме проведення матчу виглядає особливо цинічно з урахуванням того, що росіяни практично щодня обстрілюють рідне місто Цимбаларя Одесу.

• Цимбалар - шестиразовий чемпіон Росії у складі Спартака. Також він виступав за Анжі та московський Локомотив.
  • Ілля був вихованцем одеського Чорноморця та виступав за команду до 1993 року.
  • Помер у 2013 році на 45-му році життя та похований в Одесі.