Збірна України ледь не потрапила в авіакатастрофу: Сабо згадав неприємний епізод з виїзного матчу

Дмитро Вєнков Дмитро Вєнков
694
Збірна України ледь не потрапила в авіакатастрофу: Сабо згадав неприємний епізод з виїзного матчу
Йожеф Сабо та зруйнований літак. Колаж: «Український футбол»
Колишній головний тренер національної збірної України Йожеф Сабо пригадав історію про те, як синьо-жовті ледь не потрапили в авіакатастрофу.

Ексголовний тренер національної збірної України Йожеф Сабо пригадав, як після одного з виїзних матчів синьо-жовтих проти Вірменії загорівся їхній літак, і команда була за крок від авіакатастрофи.

«Це було страшно. Я не один раз був на грані з літаком. Цей літак був ТУ-134. Він почав розігріватися і все, одна хвилина і злетіли, вибухнули. Він розігрівається і раптом такий удар, щось розірвалось ззаду».

Легендарний тренер розповів, що врятувало команду.

«Добре, що більше нікого не було крім команди на борту, більшість попереду сиділи, ззаду нікого не було. Я не знаю, може підклали щось. Вибух стався у повітрі, і ми почали падати. Дякувати Богу, усі вціліли», – сказав Сабо для ютуб-каналу «Футбольна Хата».

  • Нагадаємо, що Сабо очолював збірну України у 1994 році, а також з 1996 по 1999 рр.;
  • За його керівництва команда двічі грала проти Вірменії в гостях. У 1997 році у кваліфікації до ЧС-1998 синьо-жовті перемогли із рахунком 2:0, а у 1999 році в матчі відбору до Євро-2000 була зафіксована нічия 0:0.