Зоря забезпечила собі прописку в УПЛ на наступний сезон: відео голів у матчі з Вересом

169
Зоря – Верес. Фото: Google
У матчі 28-го туру чемпіонату України луганська Зоря приймала у формально домашньому поєдинку рівненський Верес. Поєдинок завершився нічиєю.

Сьогодні, 13 травня, відбувся матч 28-го туру УПЛ. Зоря у домашньому поєдинку зіграла внічию із Вересом.

Перший тайм розпочався із доволі швидкого голу луганського клубу – Яцик забив вже на дев'ятій хвилині гри. Зоря контролювала м'яч та втримала переможний результат до перерви.

У другому таймі Верес зрівняв рахунок після невдалої зрізки м'яча у власні ворота від Вантуха.

Автогол розізлив луганців, які кинулися забивати свій другий гол. Однак Зоря так і не зуміла реалізувати бодай один зі своїх моментів – 1:1.

ГОЛИ МОЖЕТЕ ПЕРЕГЛЯНУТИ У НАШОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ

Зазначимо, що завдяки нічиї луганський клуб гарантував собі участь у наступному сезоні УПЛ.

Чемпіонат України. 28-й тур

Зоря – Верес – 1:1

Голи: Яцик, 9 – Вантух, 60 (автогол)

13 травня. 18:00. Київ. Стадіон «Лівий Берег»

• Нічия підняла Зорю на восьме місце в турнірній таблиці з 32 очками в активі. У Вереса наразі 24 бали та 14-е місце.
  • У наступному матчі чемпіонату України луганці зіграють у виїзному поєдинку проти ЛНЗ. Гру заплановано на 19 травня. Початок о 15:30.
  • У той же день та час Верес проведе домашній поєдинок проти Олександрії.