Мельгоса дебютував з поразки: молодіжна збірна України поступилась Німеччині у товариському матчі

282
Групове фото молодіжної збірної України перед початком збору. Фото: УАФ
Молодіжна збірна України U-21 в першому матчі під керівництвом нового головного тренера Унаї Мельгоси поступилась одноліткам з Німеччини (0:2).

Перший тайм протистояння Німеччини та України голами не потішив.

Найнебезпечніший момент у першому таймі створив лідер німецької молодіжки, гравець дортмундської Боруссії  Юссуфа Мукоко.

На 21 хвилині він увірвався у нашу штрафну, обіграв Руслана Нещерета і викочував пас на фактично порожні ворота для Максимільяна Бауера, але Кирило Сігеєв підстрахував партнера по команді і вибив кулястого.

Той таки Бауер на 40 хвилині ледь не замкнув і простріл з правого флангу, але цього разу Нещерету просто пощастило, м’яч пройшов повз воріт, які він втратив, вилетівши на перехоплення.

А в таймі номер два, маючи нагоду номер три, Бауер Україну вже не пробачив: центральний півзахисник Аугсбурга розстріляв Нещерета після шикарного пасу зліва від Ніка Вольтемаде.

Зрештою, цей гол так міг стати єдиним у поєдинку, але проти був Тім Лемперле, який покарав Україну за незграбні дії в захисті.

Німеччина U-21 – Україна U-21 2:0 (0:0)

Голи: Бауер, 53, Лемперле, 88.

• Вже 12 вересня українська молодіжка розпочне ігри у кваліфікації Євро-2025 (U-21).
  • У стартовому поєдинку синьо-жовті зіграють номінально домашній матч проти однолітків з Північної Ірландії. Суперниками України по групі F окрів хлопців з Північної Ірландії стануть збірні Англії, Сербії, Азербайджану та Люксембургу.

15.10.2024: Сербія – Україна

• У фінальній частині Євро-2025 (U-21) виступатимуть 16 команд: Словаччина, як країна-господарка, та ще 15 збірних, що приєднаються до неї за результатами відбору (дев'ять переможців груп, три найкращі команди серед володарів других місць та три переможці плей-оф, в якому гратимуть шість володарів других місць).